gc-energy-logo-nowe

Praca dla elektromontera w Niemczech, Niderlandach, Danii, a także w Polsce

GC ENERGY działa w sektorze inwestycji przemysłowych na terenie Europy i specjalizuje się w montażu aparatury kontrolno-pomiarowej, automatyki przemysłowej oraz instalacji elektrycznych.

Sprawdź ofertę i zacznij zarabiać w euro!

Zostaw numer telefonu

Przedstawimy Ci aktualne oferty pracy!

    pracownikom GC ENERGY Zapewniamy

    Bezpieczną i stabilną pracę
    z możliwością rozwoju

    Umowę o pracę, ZUS i pełne
    świadczenia pracownicze

    Własną flotę firmowych
    samochodów

    Wsparcie i opiekę
    koordynatora

    Szkolenia na budowie

    Wysokiej jakości odzież
    i narzędzia do pracy

    Zakres obowiązków

    • Montaż przemysłowych instalacji elektrycznych,
    • Podłączanie kabli do rozdzielnic, szaf sterowniczych,
    • Próby i pomiary elektryczne,
    • Układanie kabli w trasach i kanałach kablowych, rowach kablowych, a także rurach osłonowych (stalowych i PVC),
    • Przestrzeganie zasad i przepisów BHP obowiązujących w przedsiębiorstwie i na budowie.

    nasze wymagania

    Obowiązkowe

    • Wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym lub pokrewne,
    • Aktualne uprawnienia SEP E,
    • Praktyczna umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną oraz samodzielnej pracy na ich podstawie (podłączenia, montaż układów),
    • Dyspozycyjność do pracy na kontraktach w kraju i za granicą.

    Mile widziane

    • Praktyczne doświadczenie w pracy na budowach przemysłowych,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub innego (niemiecki, włoski) będzie dodatkowym atutem,
    • Prawo jazdy kat. B.

    dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu

    SZKOLENIA BHP I ROZWOJOWE

    Pracujemy z najlepszymi, dlatego dbamy o rozwój, organizując szkolenia i warsztaty podnoszące kwalifikacje zawodowe wszystkich pracowników.

    opieka koordynatora

    Każdy pracownik ma kontakt z koordynatorem, który kontaktuje się z działami firmy w sprawach służbowych, organizacyjnych, kadrowych czy płacowych.

    flota własnych pojazdów

    Zapewniamy transport z Polski na miejsce pracy oraz powrót z budowy po zakończonej współpracy. Zapewniamy również samochody służbowe.

    Wysoki standard mieszkań

    Komfort i wypoczynek pracowników jest dla nas bardzo ważny, dlatego zapewniamy bezpłatnie mieszkania w wysokim standardzie z wyposażeniem RTV i AGD oraz internetem wi-fi.

    Prywatna opieka zdrowotna

    Dbamy o Twoje zdrowie, dlatego wszystkim pracownikom oferujemy prywatną opiekę medyczną, abyś nie musiał tracić swojego cennego czasu w trakcie zjazdów z projektów.

    Zdobądź pracę

    Zadzwoń lub wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą